Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 15.09.2015, 13:14
Szanuję Moskala, dalej jestem za tym żeby byl naszym trenerem bo to nie główny nasz problem obecnie. Deprymujące jednak w nim jest to, że za każdym razem wygląda to tak samo. Zero jakichś zmian w taktyce. Z Legią wyjazd gra na defensywnych pomocników i z kontry. Sprawdza się bo na takie mecze taka taktyka się sprawdzi. Gramy z rzemieślnikami z Łęcznej, Kaziu znowu to samo, najebie Urygę co podać do przodu nie potrafi, dostawi jeszcze do tego Cywkę co w ogóle nie potrafi podać no i Mąkę na trzeciego defensywnego pomocnika jakbyśmy mieli grać z Barceloną. Zamiast wyjść tak jak w drugiej połowie ofensywnie od początku na takich drwali to Moskal woli się miziać po jajach i czekać na przebieg zdarzeń. Oczywiście jakkolwiek te zdarzenia się nie potoczą to i tak na korekcje czekamy do przerwy. Strasznie to jest powtarzalne i w....iające zarazem. Tak czy owak na zmiany się nie zanosi. Będzie jak było czyli nic nowego. Spaść nie spadniemy, pucharów też nie będzie. Czyli zgodnie z planem. Szkoda tylko, że Kazik nie próbuje jakichś innowacyjnych ( do naszej gry, wyjściowej jedenastki ) rozwiązań.