Davss875 napisał(a):

|
Moskal słuchaj jak zobacze za tydzień Czekaja w miejsce Głowackiego to stracisz cały mój szacunek!!!! Żemło ma grać albo Sadlok innej opcji nie ma!! Z Czekajem znowu bedzie wpe.....ol rozumiesz? A tak najlepiej podaj się do dymisji, chociaż tutaj to nawet Mourinho nie pomoże!!!!!!!! Tu potrzeba piłkarzy, a nie kopaczy!!!
|
Kazek to już chyba sznur kupuje... To jak to w końcu jest? Ma się podać, czy nie? Jeżeli piszesz, że tu nawet Mourinho nie pomoże, to po co opłacać kolejnego trenera?