Trudno zrozumieć Moskala. Słyszałem jak w wywiadzie mówił niedawno, że najlepszą pozycją dla Cywki jest 6-tka, a gdy zabrakło klasycznego napastnika Brożka, to do pomocy defensywnemu napadziorowi

Jankowskiemu dodał do pomocy właśnie Cywkę. Aż tak strachliwy jest nasz Kazio?