Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1440
Stary 15.09.2015, 12:09
Nie jestem jakimś ekspertem, ale jeśli chodzi o rozgrywanie akcji, to chyba tylko gra z Joviciem wygląda na jako tako trenowaną/schematyczną, chociaż może to być zasługa samego Bobana, że wymusza podania?
W każdym razie poza grą z prawym obrońcą to nie widzę żadnego innego pomysłu na rozgrywanie akcji...
Wygląda to tak że środek pomocy dostaje piłkę i jeżeli Boban lub Donald się nie urwą to reszta jest na zasadzie "a może coś się uda" :/