Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 15.09.2015, 11:33
element napisał(a):Wyświetl post
Nie mam słabszych piłkarzy od 90% drużyn. To jedynie czcze gadanie jakiegoś dziennikarza.

A każde miejsce jest realne. Nawet taki słaby Piast potrafi utrzymywać 1 miejsce. Oczywiście to zaraz się zmieni, ot bohaterzy jednej akcji. Różnica między 11. miejscem, a 2. w tabeli to.. 4 punkty różnicy. Sezon jeszcze się na dobre nie rozpoczął.
Zgoda. W krolestwie slepcow jednooki jest królem. Do ogarniecia ligi potrzeba powtarzalnosci tylko tyle i az tyle. W Eklasie nikt tego nie prezentuje.