Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 15.09.2015, 11:20
Mamy słabych piłkarzy. Ok nie sa to orły ale czy lepszych mają Termalica, Zagłebie, Slask, Pogoń, Ruch, Cracovia?

Moskala broniło brak porażek, ładna dla oka gra i mecze z silnymi druzynami.

1 i 3 jest nieaktualne, 2 nie daje punktów.

Argument, ze gralismy z mocnymi zespołami, jest nietrafiony, bo Legia i Lech graja piach, ze leja ich wszyscy po kolei.

Nie twierdze, ze trzeba zmienic trenera, teraz to bez sensu ale Moskala nie broni przede wszystkim najwazniejsza statystyka - punkty. Wczoraj wielkim kamolem do koszyczka jest to, ze Cywka doczekal przerwy na boisku. Crivalero odwalił maniane przy karnym ale generalnie gra po jego wejsciu była o niebo lepsza.

Moskal niby na konfie wqriony i wogole jednak watpie aby to odbilo sie na pilkarzach a powinno.

Podsumowujac zostawic Moskala ale w dluzszej perspektywie on nie gwarantuje tu chocby srodka tabeli.