|
Mamy słabych piłkarzy. Ok nie sa to orły ale czy lepszych mają Termalica, Zagłebie, Slask, Pogoń, Ruch, Cracovia?
Moskala broniło brak porażek, ładna dla oka gra i mecze z silnymi druzynami.
1 i 3 jest nieaktualne, 2 nie daje punktów.
Argument, ze gralismy z mocnymi zespołami, jest nietrafiony, bo Legia i Lech graja piach, ze leja ich wszyscy po kolei.
Nie twierdze, ze trzeba zmienic trenera, teraz to bez sensu ale Moskala nie broni przede wszystkim najwazniejsza statystyka - punkty. Wczoraj wielkim kamolem do koszyczka jest to, ze Cywka doczekal przerwy na boisku. Crivalero odwalił maniane przy karnym ale generalnie gra po jego wejsciu była o niebo lepsza.
Moskal niby na konfie wqriony i wogole jednak watpie aby to odbilo sie na pilkarzach a powinno.
Podsumowujac zostawic Moskala ale w dluzszej perspektywie on nie gwarantuje tu chocby srodka tabeli.
|