|
mamy po prostu słabych piłkarzy, to raz, Kaziu wprowadził demokrację przy karnych i efekt już 2 pudła na 8 kolejek (min. 3 pkt uciekły), nie ma demokracji piłkarz jest od grania a nie decydowania. Jakiś taki faktycznie pechowy jest ten nasz trener, ma wizję, plan ale piłkarzy słabych i do tego mentalnie nieprzygotowanych na relację partnerskie
|