Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 15.09.2015, 10:00
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Osobiście liczyłem na remis. Jak mogli tego remisu nie ugrać to ja nie wiem, przecież Kaziu "remis" Moskal nakreślił im proste założenia taktyczne na remis a oni co ? Gdzie ten remis ja się k...a pytam ?
Pierwsza bramka ustawiła mecz... Może z PBB pójdzie lepiej...
Odpowiedz cytując