hubert.fan napisał(a):

Osobiście liczyłem na remis. Jak mogli tego remisu nie ugrać to ja nie wiem, przecież Kaziu "remis" Moskal nakreślił im proste założenia taktyczne na remis a oni co ? Gdzie ten remis ja się k...a pytam ?
|
Pierwsza bramka ustawiła mecz... Może z PBB pójdzie lepiej...