Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
Od: 09.2014
Offline
#
364
15.09.2015, 09:03
Co widzisz absurdalnego w tym że płacimy za wynajem stadionu ?
Ketjow123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ketjow123
Znajdź inne posty napisane przez Ketjow123