|
Opisujac to jednym slowem WSTYD.
WSTYD, za brak ambicji kopaczy szczegolnie w I polowie.
WSTYD, ze druzyna posiada pol napastnika.
WSTYD, ze w druzynie gra Cywka.
Zagrali dokladnie tak jak oczekiwał tego Górnik tj. bramka w prezencie a pozniej bicie glowa w mur a wlasciwie w postawiony autobus.
Zwienczeniem był wykonany karny w stylu a kopne se.
Co do trenera, druzyna wyglada fatalnie rowniez od strony wolicjonalnej.
Po takim meczu nie sa godni "podania reki" wszyscy.
|