Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 15.09.2015, 08:32
Opisujac to jednym slowem WSTYD.

WSTYD, za brak ambicji kopaczy szczegolnie w I polowie.
WSTYD, ze druzyna posiada pol napastnika.
WSTYD, ze w druzynie gra Cywka.

Zagrali dokladnie tak jak oczekiwał tego Górnik tj. bramka w prezencie a pozniej bicie glowa w mur a wlasciwie w postawiony autobus.

Zwienczeniem był wykonany karny w stylu a kopne se.

Co do trenera, druzyna wyglada fatalnie rowniez od strony wolicjonalnej.
Po takim meczu nie sa godni "podania reki" wszyscy.
Odpowiedz cytując