Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 15.09.2015, 08:28
Samo to, ze my płacimy miastu za wynajem jest absurdalne ale skoro taka umowa została podpisana to trzeba z tym żyć.
Mam nadzieje, że wykupimy wszystkie nagrody
Odpowiedz cytując