Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 15.09.2015, 07:42
emjot napisał(a):Wyświetl post
Moskal to dobry trener.
Dobry trener to był Petrescu,ale za duzo wymagał,za duzo mówił o braku transferów,zwolniony przez piłkarzy i zarząd.
Skorża -zwolniony przez zarząd.
Smuda-przez piłkarzy
Moskal średni trener(nw pewno nie na Wisłę) za mało wymaga od piłkarzy,jeżeli będzie zwolniony to przez zarząd,ale i poniekąd przez piłkarzy przez taką postawę jak w Łecznej i wczesniej frajersko zremisowanych meczach.

Tak naprawdę ,to cięzko jest zgrać takiego tenera,zeby zainspirował zawodników do dobrej gry,bo to zbieranina róznych ludzi od gwiazd ,poprzez leni aż do pracujacych lecz bez talentu.
Trener na tym poziomie juz nie uczy grac ich w piłke co najwyzej oszlifuje,a odpowiedzialny jest za taktyke i trzymanie zespołu w odpowiednim nastawieniu do meczy.Są rózne sposoby.
Dochodze do wniosku ,ze jak sie nie zabiora za piłkarzy ,to każdy trener moze tu polec,tylko jak to zrobia jak mają wobec Nich zaległości.
Bednarz=Landryna=......