Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#360
Stary 15.09.2015, 07:10
Przegrywając takie mecze my nie zapełnimy stadionu nawet w 50 % na meczu z Koroną.
Co do samej akcji to jestem ciekaw jakie jeszcze będą nagrody
Odpowiedz cytując