Davss875 napisał(a):

|
Kto byl gorszy dzisiaj w waszej ocenie Cywka czy Crivellaro? Naprawde ciezko wybrac, oboje zagrali parodie dziś. Bardzo trudny wybór. Kogo bardziej winić za tą porażke?
|
Prosty wybor Cywka. Jak wszedl Crivellaro to gra w koncu ruszyla. Jak sie w I polowie gra bez rozgrywajacego to tak to musi wygladac. Ale coz. Wiadomo kto ustala sklad