Jak z reguly spokojnie te mecze ogladam,bo do kich wyjazdowych i porazek mozna przywyknac tak dzis Dzis wk***wli mnie 2 kopacze
Spakować ich i na zbity pysk wy*.......ić , pseudopilkarzy ,sabotazystow ,w A klasie goscie ruszja sie szybciej i maja wiekszy przeglad pola.
Cywka T-on byl a Anglii tak,ale chyba ziemniaki w McDonaldsie obierał,bo raczej w pilke niegral.Dziecko w podstawowce wie ze ze srodka boiska nie zagrywa sie do tylu.Miernota taka ze juz sie patrzec na niego odechciewa.Jaki cudem on gral w Chamipnship


?
Crivellaro R.Jak to bylo w jedym polskim filmie,rusza sie jak wóz z węglem.Juz po ruchach widac ze cos z nim nie tak,to cos wrodzaju opznionego zaplonu u innych.Karnego kopnal tak niechlujnie ze ,po tym to bym na miejsu Moskala ,tego sabotazyste do rezerw wyj*ebał,albo gdziekolwiek,ale jak najdalej od zespolu.Miernota do potegi N.
Reszta dzis w drugiej polwie walczyla,ale coz.......
P.S jest jeszce koszulka Cywki do sprzedania?chyba sie skuszę.