|
Tak się zastanawiam czego oczekują zwolennicy Moskala.Co że zaczniemy w końcu seryjnie wygrywać że będziemy bić się z tym trenerem o 3/4 lokatę?Trenerem który dostawał tyle szans w tym klubie i zawsze się to kończyło tak że było 1,30 pkt na mecz?Z trenerem który sobie nie poradził w 1 lidze?Gdyby nie byłby ikoną tego klubu jako piłkarz a byłby to trener z zagranicy to 70% jego fanów domagało by się zwolnienia go.Drużyna Moskala nie ma charakteru nie ma zespołu z nikogo nie wyciągnie więcej widać to w naszej nie poradności na boisku,śmieszą mnie komenatrze typu "Co Moskal winien przecież to piłkarze zawiniają" Ale przepraszam ktoś tych piłkarzy trenuje i przygotowuje do meczów.Wyniki KM są fatalne co to za tłumaczenia że graliśmy z mistrzem vicemistrzem czy sąsiadką?Lech i Legia jak grają to każdy widzi a w derbach zawsze może być każdy wynik.Mecze z Górnikiem,Lechią czy jak dzisiaj z Łęczną pokazują że coś jest nie tak.Czy to było jak za Kulawika że nie potrafi ich porządnie opier*** czy zmotywować.Dla mnie Moskal skończył się tym meczem z Ruchem gdzie idiotycznie odpuściliśmy puchar.Wiadomo ciężko bedzię utrzymywać 3 trenerów dlatego nie spodziewam się innej decyzji jak od stycznia przygotowujeny się juz z nowym szkoleniowcem oby nie było za późno na jakieś wyższe miejsce bo z Kazimierzem takie to jest fantazja.A Moskal pewnie zacznie trenować 2 ligowców i tam już zostanie
Szanuje Kazimierza bo to wielki piłkarz ale na trenerkę to niestety nie to
|