Davss875 napisał(a):

|
Moskal słuchaj jak zobacze za tydzień Czekaja w miejsce Głowackiego to stracisz cały mój szacunek!!!! Żemło ma grać albo Sadlok innej opcji nie ma!! Z Czekajem znowu bedzie wpe.....ol rozumiesz? A tak najlepiej podaj się do dymisji, chociaż tutaj to nawet Mourinho nie pomoże!!!!!!!! Tu potrzeba piłkarzy, a nie kopaczy!!!
|
Spierdalaj konusie.Zrozum człeku, że w pierwszej kolejności do naprawy to jest cała spółka finansowa a nie drużyna czy trener. Ryba psuje się od głowy.