Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2015, 22:21
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Moskal słuchaj jak zobacze za tydzień Czekaja w miejsce Głowackiego to stracisz cały mój szacunek!!!! Żemło ma grać albo Sadlok innej opcji nie ma!! Z Czekajem znowu bedzie wpe.....ol rozumiesz? A tak najlepiej podaj się do dymisji, chociaż tutaj to nawet Mourinho nie pomoże!!!!!!!! Tu potrzeba piłkarzy, a nie kopaczy!!!
Spierdalaj konusie.Zrozum człeku, że w pierwszej kolejności do naprawy to jest cała spółka finansowa a nie drużyna czy trener. Ryba psuje się od głowy.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW