Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 14.09.2015, 22:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak się ma nie bać skoro co mecz za uszami ma widmo zwolnienia. Jeszcze dobrze nie zaczął grać, a już ktoś szuka jego następcy. Zależy mu na wynikach. Teraz jak wzmocnienia pokazały na co je stać to może zaryzykuje.

Że co? ponad 20 meczów już prowadził Wisłę. Za tym podejściem.
Żeby nie bylo, nie jestem za tym by zwalniać Kazia teraz, optuję za tym żeby poczekać, choćby do meczu z PBB, bo gdzieś to moje "minimum" na dwa mecze spełnił (3pkt.) ale z tym "jeszcze dobrze nie zaczął grać.." to poleciałeś.
I to grubo..
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!