Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 14.09.2015, 22:11
Wisła nie zasłużyła na przegraną, w 2 połowie powinniśmy strzelić 3-4 bramki i byłoby po meczu.

To co pokazał Cywka w pierwszej połowie zasługuje na kryminał... nie przypuszczałem, że ten zawodnik jest tak dramatycznie słaby. Oglądałem chociażby sparingi przedsezonowe i to zapowiadało całkowicie innego zawodnika. Dramat, dramat, dramat.

Powinien odpocząć co najmniej tak 3 kolejki... o ile nie do końca rundy.
A Crivellaro... spieprzył karnego, ale nie rozgrywał tragicznych zawodów. Na pewno jest 'przereklamowany', w stosunku do tego jak się zapowiadał przed sezonem.

Popović zagrał solidnie i Moskal powinien postawić na niego kosztem Urygi. Uryga to kolejna gwiazda, po Cywce która pokazała "jak nie należy grać w piłkę nożną". Niestety nie pierwszy raz.
Odpowiedz cytując