Ja po takim meczu na miejscu trenera lub Głowy to bym nie wytrzymał i na.....ał bym Cywce za to bezsensowne podanie do tyłu!!! ?Taki wk.....y jestem, ze szok !!! A oni się śmieją od ucha do ucha, pewnie dobrze sie żyje nie

Zarabia sie po 100 tys, dobrze się żyje!!!! Po co się denerwować?