|
Moskal słuchaj jak zobacze za tydzień Czekaja w miejsce Głowackiego to stracisz cały mój szacunek!!!! Żemło ma grać albo Sadlok innej opcji nie ma!! Z Czekajem znowu bedzie wpe.....ol rozumiesz? A tak najlepiej podaj się do dymisji, chociaż tutaj to nawet Mourinho nie pomoże!!!!!!!! Tu potrzeba piłkarzy, a nie kopaczy!!!
|