Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 14.09.2015, 21:32
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
a przy 10 rzyutach roznych rozegranego tak, zeby bylo widac ze to jest wytrenowane to nie zauwazylem
Słusznie zwracasz na to uwagę. Też to zauważyłem bo stałe fragmenty w wykonaniu Wisły kaleczą oczy i nie jest to coś co można było zauważyć w tym meczu, ale to się już dzieje od dawna. Jeśli już jest jakaś okazja po rzucie rożnym to jest to raczej dziełem przypadku. Druga sprawa to zastanawiam się to zastanawiam się skoro ktoś jest wyznaczony do strzelania karnego a strzela go ktoś inny wbrew woli trenera to raczej nie świadczy to dobrze o relacji trener > zawodnik.

Co do Crivellaro i Cywki.. co za ironia losu, ze akurat oni podpisali 3 letnie kontrakty...
Ostatnio edytowane przez satori : 14.09.2015 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując