Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 14.09.2015, 21:11
Obaj byli dzisiaj ch.uja warci. Razem wzięci. Za porażke wini się cały zespół i trenera.
Chociaż nie wiadomo co lepsze - karny tego latino cymbała, czy podanie Cywki wstecz....

Szkoda tylko, że odjebali taki mecz w momencie, gdy jest zajebista akcja marketingowa. Wygrana, 3 miejsce mogłaby trochu ludzi napędzić na stadion i do uczestnictwa w akcji. Ale lepiej dorównać do gleby...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 14.09.2015 o godz. 22:08.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując