Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 14.09.2015, 21:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie zasługiwaliśmy na punkty? Bardzo ciekawa teoria. Bramkę strzeliliśmy sobie sami, spieprzyliśmy 5 setek ale nie zasługiwaliśmy na punkty ... Może wyjaśnisz dlaczego?
....a, ty człowieku oglądałeś ten mecz? To była parodia. Kopanie się po czołach przez 90 minut. I co z tego, że strzeliliśmy sobie sami? 1-0 dla nich i taka jest rzeczywistość. Nie zasłużyliśmy nawet na marny punkcik. Ja się ma piłkarzy łamagi a trenera kompletnego dyletanta to tak się właśnie kończy. Pół roku trenuje drużynę, ponad 20 meczów zagrał, zwycięstwa można policzyć na palcach jednej ręki, zwycięstwa na wyjeździe zero! I taki ktoś ma nas trenować i dzięki niemu ma być lepiej?
Odpowiedz cytując