|
Nie da się zdobywać punktów grając tak w piłkę. Niestety, ale to co obecnie się dzieję, to jest zwykła wegetacja, która w sumie trwa już jakiś 2 lata. Bez perspektyw na przyszłość. I to jest najstraszniejsze.
Ostatnio edytowane przez Zooey_Deschanel : 14.09.2015 o godz. 21:00.
|