Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 14.09.2015, 20:42
Jeśli mam być szczery to ja żadnych fauli nie widziałem. Łęczna gała presingiem przy tym grali ostro ale takich spotkań jest wiele w tej lidze i sędziowie to puszczają... Uważasz że nas sędzia oszukał i z podbeskidziem będzie inne sędziowanie?
Odpowiedz cytując