JEDREK76 napisał(a):

|
A skąd od razu założenie, że będą przegrywać? Dał Im ktoś ....a szansę?
|
Nie da im nikt szansy bo jest tak duża presja na wynik ze każdy sie boi zaryzykować w imię dawania szans, Nawałka sobie mógł pozwolic w Górniku po 10 meczy na wiosnę przegrywać bez ryzyka zwolnienia, a i tak grał wieloma "starymi".
Probierz daje szanse młodym u nas bez żalu pożegnany.