Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 14.09.2015, 20:30
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
A skąd od razu założenie, że będą przegrywać? Dał Im ktoś ....a szansę?
Nie da im nikt szansy bo jest tak duża presja na wynik ze każdy sie boi zaryzykować w imię dawania szans, Nawałka sobie mógł pozwolic w Górniku po 10 meczy na wiosnę przegrywać bez ryzyka zwolnienia, a i tak grał wieloma "starymi".

Probierz daje szanse młodym u nas bez żalu pożegnany.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując