Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 14.09.2015, 20:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dziura wynosiła 20 metrów bo piłka podana do napastnika to była w 99% strata. Więc żeby nie jechali od razu z kontrą to pomoc już czekała. Dlaczego? Bo obrończy wp.... się w nogi a sędzia nie reagował. Proste?

No wybacz ale jeżeli nie strzela się 5 setek w meczu to trudno nie mieć pretensji o skuteczność, tym bardziej że to nie były wymagające sytuacje. Junior powinien je strzelić.

Co chcesz zaklinać? Przypomnij sobie jak wyglądały mecze za Smudy. Ja widzę zasadniczą poprawę jeżeli chodzi o organizację gry. Teraz płaczesz ze remisujemy wygrane mecze. Za Smudy remisy były sukcesem. Nie widzisz różnicy? Teraz z Legią czy Lechem gramy równe mecze, za Smudy dostawaliśmy piątkę.

O drużynach przed nami czy za nami możesz mówić po rundzie. Teraz to jest durne pieprzenie.
Tylko w drugiej połowie napastnik był ten sam a dziury już nie było, bo wszedł Crivellaro (oczywiście żenująco zachował się przy tym karnym bo to co wtedy zrobił to kryminał) ale to jego wejście uporządkowało grę w środku pola w drugiej połowie, bo nagle był ktoś kto potrafił przytrzymać piłkę, zagrać na ścianę, podryblować, zastawić się, rozegrać z klepki, wziąść ciężar gry na siebie. Nagle w drugiej połowie nie było już sytuacji, że piłka jak spadała na środek boiska to nasza "środkowa trójka" (Cywka, Uryga, Mączyński) byli albo kilkanaście metrów przed albo kilkanaście metrów za linią piłki. W skrócie w pierwszej połowie jak pisał już ktoś była 20 metrowa dziura i skład niestety nie był zestawiony optymalnie. Mnie dziwi, że Moskal nie reagował na tą dziurę już w pierwszej połowie, że nie dokonywał korekty składu.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Colin : 14.09.2015 o godz. 20:31.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując