Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2015, 20:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A to z kim już graliśmy nie ma znaczenia? Tak ci się spieszy że do końca rundy nie doczekasz? W "analogicznym okresie czasowym". Ja pamiętam jak gra wyglądała i wiem jakie wyniki miał Smuda na wiosnę. Czy to był przypadek? Moim zdaniem nie.
A czy porażki i remisy Kazia są przypadkiem?
Odpowiedz cytując