Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 14.09.2015, 20:16
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Daję tabelę ze smudowym w analogicznym okresie czasowym...
A to z kim już graliśmy nie ma znaczenia? Tak ci się spieszy że do końca rundy nie doczekasz? W "analogicznym okresie czasowym". Ja pamiętam jak gra wyglądała i wiem jakie wyniki miał Smuda na wiosnę. Czy to był przypadek? Moim zdaniem nie.

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No i trudno powiedzieć, czy któryś z nich strzeliłby lepiej. Jedynym któremu jakoś dzisiaj piłka nie przeszkadzała był chyba Jankowski i to on, albo Mąka powinien był strzelać "11".
Bez jaj... sugerujesz że można było strzelić gorzej?

Jankowski w głównej mierze ZAJEBAŁ mecz. Gdyby w 3 minucie kopnął jak trampkarz to byłoby 1:0 ale on nawet tego nie potrafi. W drugiej może mi wytłumaczysz jak nie strzelił z podania Jovica? Przecież to większa kompromitacja niż babol Cywki. A strzał na odpi.... się ze szpica w środek bramki to co? I jemu piłka nie przeszkadzała? Szkoda ze go nie słuchała...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.09.2015 o godz. 20:24.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując