JEDREK76 napisał(a):

|
Sorry, ale za te "uzupełnienia" także ponosi odpowiedzialność. Tym bardziej jeśli stawiając na nich odbiera szansę gry młodym Wiślakom.
|
Zgadza się tyle, że ani Cywka ani Crivelaro nie dostali wcześniej poważnej szansy. Pierwszego meczu nie liczę. Kto mógł przypuszczać, że obaj są zdolni do tego rodzaju zachowania? Przecież to co zrobili to ciężko komentować bez bluzgów. I to nie był wynik postawy przeciwnika, oni po prostu mają coś z głową.
Teraz powinni miesiąc przesiedzieć na ławie, a jak nie będą zapieprzać na treningach to wyp....
Inna sprawa że Moskal od samego początku czuje że nie ma pewnego miejsca nawet do końca rundy co pewnie utrudnia mu wpuszczanie młodych. Na Ruch wpuścił to zaraz spece mu wypomniały że odpuścił puchar.