|
Nie ma wytłumaczenia za ten mecz. To był po prostu kryminał, w najgorszych snach się nie spodziewałem, że znowu damy się tak frajersko ojebać. Mając karnego, mają kilka naprawdę super okazji do zdobycia gola. Za pierwszą połowę należała się jednak ta porażka, bo została totalnie odpuszczona.
W Bielsku bez Głowackiego wyczuwam kolejny w....... i przypuszczam, że pożegnamy Kazka.
|