Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 14.09.2015, 19:49
A ja skromnie spytam, o co My walczymy, o MP, o europejskie puchary, o podium, o górną ósemkę ..a może jeszcze o coś innego, np. żeby nie spaść z ligi.. otóż moim zdaniem, powinniśmy zabiegać, aby w spokoju budować drużynę na przyszłość, a cel na teraz to klasycznie górna ósemka.

Drugie pytanie, czy KM potrafi coś pozytywnego zbudować w Wiśle ? Ja nie wiem i zazdroszczę tym co już wiedzą, sugeruję jednak poczekać do końca rundy jesiennej, przynajmniej tyle. Na teraz nie umiemy grać na wyjazdach, nie potrafimy zagrać 2 razy udanych 45 minut. No i są też ewidentne luki kadrowe, kilka nowych nabytków gra gorzej niż słabo, gramy też mając w kadrze jednego chimerycznego napastnika, ..hmm pisząc krótko wcale nie jestem taki pewien, że mamy silną kadrę, tylko winny jest trener.
Odpowiedz cytując