Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 14.09.2015, 19:49
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli młody nie będzie grał to .... będzie z jego talentu. Gra, gra, jeszcze raz gra... tylko praktyka czyni mistrza. Co zresztą widać na przykładzie Mąki. Do dziś pamiętam jak na Niego wszyscy wrzucali i klęli, jak wchodził do składu, że "nic z niego nie będzie"... a jednak Chłopak poszedł do Górnika gdzie na Niego Nawałka postawił i... kuźwa jest chyba w tej chwili jednym z lepszych pomocników w tej lidze.
Powtarzam wolę jak będą fajfocle popełniali młodzi niż ci sprowadzeni .... wie przez kogo i po co!
Ok masz racje teraz to trzeba wytłumaczyć Cupiałowi i kibicom. Nikt nie będzie tu tolerował porażek bo młodzi maja grac.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując