Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 14.09.2015, 19:47
Wiadomo

Mieć pretensje do trenera po takim meczu mogą tylko zaślepieni nienawistnicy.

Mam tylko nadzieję że Kazek zacznie grać odważniej i wpuszczać młodych bo to co wyprawiali niektórzy rutyniarze to kompromitacja.
Hej Nasz TS !!