|
w 2 miesiace ?
Moskalowi minelo poł roku pracy
Nie widzialem zadnego schematu stałego fragmentu gry
Widzialem fatalnie ustawiona druzyne gdzie dziura miedzy 2 wysunietmi pilkarzami a reszta wynosila 20 metrow
gdzie 2-3 pilkarzy biega do pressingu a reszta stoi i czeka,
widzialem calkowity brak reakcji przez cale 45 mniut, zadnych korekt ustawienia, zmian pozycji
Brakiem szczescia i skutecznosci mozna wytlumaczyc 1 mecz, cholera niech bedzie nawet 5 ale 17?
Tez bym chcial stabilnosci, jednego trenera na kilka lat, marzeniem moim bylo, zeby byl to taki Wislak jak Moskal
ale jak dlugo jeszcze bedziemy zaklinac rzeczywistosc ?
A argument, ze nie ma kim grac?
No przepraszam bardzo ale na 10 trenerów druzyn bedacych przed nami 6 by sie zamienilo na sklady od razu a 2 nastepnych po chwili namyslu pewnie takze
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 14.09.2015 o godz. 19:47.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|