Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 14.09.2015, 19:38
A jakie ma znaczenie miejsce w połowie rundy skoro strata do pudła jest żadna. Trener po takich wybrykach piłkarzyków powinien mieć wsparcie kibiców żeby tym jaśkom nie przyszło do głowy ze go zwolnią i przy nowym dostaną czystą kartę.

Argumenty mam takie że w drugiej połowie powinniśmy strzelić 5 bramek bez zbytniej przesady. To że tak się nie stało nie wynikało z faktu, że nie było sytuacji, a z umiejętności piłkarzy. Jankowski z 6 metrów nie potrafi strzelić do pustej bramki z kontrującej piłki wyłożonej jak na patelni, po chwili kopie z karola prosto w bramkarza? Co ma zrobić trener kiedy nie ma kim grać? To ze z takimi drewniakami potrafimy stwarzać sytuacje to właśnie zasługa trenera, niestety oni sami czują ze są słabi i boją się własnego cienia, dlatego jak wygrywają to tylko się bronią, Trener w dwa miesiące mentalności nie zmieni zwłaszcza ze pojawiają się "uzupełnienia" takie jak Cywka czy Crivelaro.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując