Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 14.09.2015, 19:36
Nie rozumiem tego czepiana się do Urygi!
Dzisiaj Alan zagrał ogólnie bardzo dobrze. Fakt, popełnił jedne poważny błąd wynikający nie tyle z nieudolności Alana co z agresji rywala.
Poza tym Alan miał kilka świetnych odbiorów, sporo całkiem udanych podań, nawet podawał do przodu, a w pierwszej połowie po jego podaniu ze środka pola za linię obrony Jankowski mógł strzelić bramkę.

Uczciwie trzeba przyznać, że Uryga gra coraz lepiej, ale jak to na forum: wystarczy, że ktoś jeden zacznie nadawać to od razy znajdzie się masa papug, które bezmyślnie będą to powtarzały.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując