Temat
:
[VIII Kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 14 września, godz. 18:30
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
65
14.09.2015, 19:30
W ogóle Popovic
moim zdaniem
nie jest taki zły na jakiego go wszyscy kreują. Co prawda w grze defensywnej jest zerem, ale jednak długie podania, wizja gry to jego całkiem mocne strony
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak