Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 14.09.2015, 19:18
Po murawie biegali zawodnicy Wisły Kraków czy Złomiarzy Kraków? Poza Cierzniakiem i chwilami Mączyńskim letnie okienko transferowe można nazwać wielką klapą. Brożek nie może grać i od razu są problemy nawet z Łęczną. Należy zweryfikować nasze aspiracje bo w Bielsku będzie jeszcze ciężej. Ci zawodnicy a może inaczej w większości przebierańcy nie potrafią grać w piłkę.
Odpowiedz cytując