|
Po murawie biegali zawodnicy Wisły Kraków czy Złomiarzy Kraków? Poza Cierzniakiem i chwilami Mączyńskim letnie okienko transferowe można nazwać wielką klapą. Brożek nie może grać i od razu są problemy nawet z Łęczną. Należy zweryfikować nasze aspiracje bo w Bielsku będzie jeszcze ciężej. Ci zawodnicy a może inaczej w większości przebierańcy nie potrafią grać w piłkę.
|