JEDREK76 napisał(a):

|
Dodam jeszcze tylko, że Kazek na Ciebie też Ktoś kiedyś postawił. Wchodziłeś do I drużyny, jak miałeś 18 lat, więc do cholery daj też innym szansę!
|
Przecież na Uryge mocno stawia podoba Ci sie to ?
Bo np moim zdaniem ten piłkarz nic nie daje trochę poprzeszkadza i nic nie zagra do przodu .