FraMat napisał(a):

odpier...cie się od Moskala, patafiany.
To Moskal podał do tyłu do Świerczoka?
To Miskal nie strzelkił karnego?
Zacznijcie rozliczać piłkarzyków i zarząd.
|
A co moze Moskal nei jest winien wystawienia Cywki. Facet nic nei gra ale Kaziu wystawi go. Ja widzac sklad wielkei oczy bo nei ma Crivellaro. I juz wiadome ze gramy defensywnie i boimi sie Łęcznej. Super. Wszedl Cliverallo w II polowie i zaczela sie gra. Karnego nie strzelil.
A teraz zagadka. Kogo będziemy sie bac? Oczywiscie Podbeskidzie. Wyjdziemy defensywnie. Srednia punktow taka, ze nie wlaczymy o pierwsza 8 ale o utrzymanie.
Ale spoko Kazik. Bojmy sie dalej i grajmy defensywnie.