Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.09.2015, 19:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
odpier...cie się od Moskala, patafiany.
To Moskal podał do tyłu do Świerczoka?
To Miskal nie strzelkił karnego?
Zacznijcie rozliczać piłkarzyków i zarząd.
Ale przestań,miał dwa tygodnie,zeby ustawić i nastawić ,przygotować piłkarzy do tego meczu.
Mógł przypuszczać ,że wasnie z takjim przeciwnikiem bedzie cięzko,bo Oni sie zepną,a my rozluźnimy.
Wyszło jak wyszło.Zmiany tez powinny być wcześniej.Oczywiście reszta to nieudolnośc Cywki,Jankesa i Clivevellaro,ale tak naprawdę też On sprokurował tego karnego,mogło go nie być.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując