|
Kuźwa ludzie pomyślcie ...Moskal nie jest od tego by "ukształtowanego" piłkarza uczyć dobrze podawać czy strzelać karnego.. Dzisiaj na boisku parodia.. z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy az sie tez boje co bedzie w sobote jak Sadlok sie nie wykuruje i bez Glowy na boisku ale to nie czas by zwalniac Moskala tak ....a placmy trzech trenerom tak to nigdy nie wyjdziemy na prostą
|