Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 14.09.2015, 19:02
Kuźwa ludzie pomyślcie ...Moskal nie jest od tego by "ukształtowanego" piłkarza uczyć dobrze podawać czy strzelać karnego.. Dzisiaj na boisku parodia.. z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy az sie tez boje co bedzie w sobote jak Sadlok sie nie wykuruje i bez Glowy na boisku ale to nie czas by zwalniac Moskala tak ....a placmy trzech trenerom tak to nigdy nie wyjdziemy na prostą


Odpowiedz cytując