raindog napisał(a):

|
Krótko: Nie wina Moskala, że ma piłkarzy debili. To, co zrobił Crivelaro, to kryminał... Coś tak głupiego, że aż trudno opisać to słowami.
|
Cywka zdecydowanie może się z nim równać...
Ale to co wyprawiał Jankowski to już szczyt. Spieprzył setkę w 3 minucie i zamiast zap... żeby się zrehabilitować to pierwszą połowę przeczłapał, a w drugiej sp... jeszcze dwie setki.
Moskal spieprzył, że wpuścił od początku Cywke i Urygę, jeden podał przeciwnikowi na bramkę drugiemu prawie się udało. Jak się nie potrafi bronić to trzeba atakować niech będą wyniki 7:6 ... Za spokojnie chcieli sobie grać i dostali w łeb.