Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 14.09.2015, 19:00
....a!!! Zapierdalac do Krakowa z buta kopacze!!!! Crivellaro, Uryga, Cywka i inne darmozjady wypad z Wisły!!! Kryminał tak się pokipić 1 raz w historii przegrac z Łęczną, ....a zleceważenie rywala, po 2 tygodniowej przerwie frajerzy!!! Moglismy byc na 3 miejscu, a bedziemy na 3 od końca gnoje!!!!!!!!! To co zrobił Cywka i Crivellaro to jest poziom A klasy!!!!!!!! Nie wina Moskala, że ma takich kopaczy jakich ma. Żaden trener tu nie pomoże tu trzeba konkretnych roszad w składzie, ale nie na poziomie 3 ligii!!!!
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 14.09.2015 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując