Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.09.2015, 18:06
Taka jak mówiłem każde podanie do napastnika to faul obrońcy którego krawaciarz nie widzi. To samo było koło 20 minuty w środku pola na Mączyńskim. Tak się nie da grać, dlatego zostaje w tyle sześciu i sytuacji jest mało. Gdyby Jankowski trafił w piłkę w 5 minucie a nie zachował się jak trampkarz mogliśmy wygrywać, gdyby Cywka nie miał pomieszane w głowie nie przegrywalibyśmy.

Nie wspominając że wyszliśmy jak na sparing z Koszarawą, spacerek, kółeczka...

Najsłabszy Jankowski jak dziecko we mgle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując