Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
33200
14.09.2015, 18:05
Portal Lisa, ale
wywiad z Syryjczykiem mieszkającym w Polsce naprawdę bardzo dobry, zachęcam do lektury
http://natemat.pl/154119,wlasciciel-...robia-balaganu
Dziwne, że ten tekst tam się w ogóle ukazał
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.09.2015 o godz. 18:23.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij