Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.09.2015, 18:00
Naprawdę słabo to wyglądało w pierwszej połowie. O ile w obronie jeszcze jakoś sobie radzimy, to ofensywa leży i kwiczy. Nie oddaliśmy jednego celnego strzału. Miejmy nadzieję, że po przerwie Wisła dojedzie na mecz.
Odpowiedz cytując