Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 14.09.2015, 17:58
Gdzie jest ten kolega co w dyskusję ze mną się mieszał? Jaka jest teraz przyczyna ze przegrywamy? Ze mamy zero celnych strzałów? . Chciałbym odszczekac to ale zapowiada się 2-0 w pałe. Widzisz jak padła bramka... widzisz jak ograł Bonin Ryśka...widzisz jak obronę ogrywają.. widzisz jak na stojaka grają...
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 14.09.2015 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując